You are currently viewing Barierki do łóżka Primabobo
Barierka do łóżka Primabobo, barierka ochronna dla dziecka, barierka do łóżka 200 cm, barierka dla osób starszych, barierka do łóżka dla dorosłych, barierka do łóżka 180 cm, barierka do łóżka 160 cm, barierka do łóżka 150 cm, barierka do łóżka 140 cm, barierka do łóżka 120 cm, barierka do łóżka 90 cm, barierka do łóżka opuszczana

Barierki do łóżka Primabobo

Zadbaj o spokojny sen i bezpieczeństwo dziecka 💤

Barierki do łóżka to wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Stabilna konstrukcja zapewnia dziecku bezpieczeństwo, a rodzicom ogromną wygodę. Wyjście z łóżka nie stanowi problemu, dzięki systemowi opuszczania każdej barierki z obu stron. (każda barierka ma taką funkcję). Rama jest mocna i wytrzymała, a góra stelaża zabezpieczona jest pianką ochronną, by zapobiec skaleczeniu przez dziecko.

W naszej ofercie są dostępne różne modele barierek, czym dokładnie różnią się od siebie?

Barierki do łóżka LUX

Model LUX różni się od pozostałych lekką i białą ramą. Wielkim atutem jest zachwycająca jakość wykonania i łatwość składania. W komplecie z każdą barierką są pasy napinające do łóżka. Tak jak wszystkie modele, barierka LUX ma obustronny system opuszczania za pomocą przytrzymania guzików po obu stronach. Barierki LUX są jedynym modelem, do którego złączki trzeba dokupić osobno. Poza regulowaną wysokością stelaża pod materac, barierka ma również plastikową nasadkę, która dobrze stabilizuje barierkę pod łóżkiem.

Barierki do łóżka MIŚ + CLASSIC

Barierki MIŚ i CLASSIC mają taką samą ramę, różni je jedynie wygląd siatki. Są to modele od lat sprawdzone na rynku, cieszące się dużą popularnością. Mają wszystkie niezbędne funkcje, takie jak obustronne opuszczanie, regulacja wysokości do materaca i możliwość łączenia. W tych obu modelach, nasadka do łączenia jest już w komplecie z każdą barierką.

Jak dobrać barierkę ochronną?

Długość barierek należy dobrać zawsze do długości materaca. W przypadku wzięcia krótszego rozmiaru, powstaną niebezpieczne dla dziecka przerwy, których lepiej unikać. Każda barierka jest około 5 cm krótsza od długości materaca- jest to normalne i służy możliwości podpięcia kolejnej barierki (można je używać również pojedynczo, na jeden bok łóżka).

Jak łączyć barierki?

Barierki łączą się za pomocą nasadki. W barierkach MIŚ i CLASSIC są one już w komplecie z każdą barierką. Do barierek LUX należy dokupić je osobno. Łączyć można wszystkie rozmiary.

Czy barierki są stabilne?

Stabilność w dużej mierze zależy od grubości materaca i ilości zakupionych barierek. Przy ciężkim i grubym materacu, nawet pojedyncza sztuka powinna być stabilna, bez konieczności przykręcania. W razie potrzeby, w zestawie są śrubki do przymocowania ramy do stelaża łóżka. Można zaopatrzyć się również w pasy napinające, dzięki którym można uniknąć wiercenia.

Jak działa system opuszczania?

Każda z barierek ma obustronny system opuszczania. Produkt jest zabezpieczony, by dziecko samo nie dało rady się wydostać, polega to na konieczności naciśnięcia dwóch przycisków jednocześnie. Materiał można zwinąć do samego dołu, czyli aż do materaca.

Jak montować barierkę?

Stelaż wykonany jest z rurek, które wsuwają się jedna w drugą, a chowany przycisk zapewnia, że nie ulegną samoistnemu wysunięciu się. Górna część barierki jest pokryta miękką pianką, która chroni przed urazami i nie należy jej ściągać. Prosimy nie zamieniać rurek górnych z dolnymi, ponieważ lekko się różnią i może to uniemożliwić montaż. Dół stelaża posiada dwie odstające nogi, które montuje się pod materacem. Wysokość tych nóg jest regulowana by dopasować do grubości materaca. Należy je tak wyregulować, by dół barierki przylegał do materaca i by nie było niepotrzebnych przerw.

Barierki to niewątpliwie wygodne rozwiązanie, które zapewnia rodzicom spokój w nocy, a dziecku bezpieczeństwo. Kupując 3 sztuki, mogą również służyć jako kojec dla dziecka. Dzięki szerokiej ofercie rozmiarów można je dopasować do większości łóżek dostępnych na rynku. W razie pytań służymy pomocą!

Zapraszamy na naszego TikToka, gdzie znajdziecie filmiki pokazujące barierki.
Primabobo.pl (@primabobo.pl) | TikTok