You are currently viewing Barierki do łóżka MIŚ Primabobo
Barierki do łóżka MIŚ

Barierki do łóżka MIŚ Primabobo

Zadbaj o spokojny sen i bezpieczeństwo dziecka 💤

Barierki ochronne to wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Stabilna konstrukcja zapewnia dziecku bezpieczeństwo, a rodzicom ogromną wygodę. Wyjście z łóżka nie stanowi problemu, dzięki systemowi opuszczania każdej barierki z obu stron. Metalowa konstrukcja jest mocna i wytrzymała, a góra stelaża zabezpieczona jest pianką ochronną, by zapobiec skaleczeniu przez dziecko.

Główne cechy:

  • Produkt zgodny z normami UE, posiada certyfikat CE.
  • Dostępnych jest 6 rozmiarów w kolorze szarym: 90 cm, 140 cm, 150 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm.
  • Dół stelaża jest regulowany, by dopasować wysokość do grubości materaca (wysokość maksymalna- 92 cm, wysokość minimalna- 73 cm). Barierka montowana jest pod materac, za pomocą wsunięcia metalowych nóżek.
  • Obustronny system opuszczania w dół za pomocą niebieskiego guzika. Guzik jest zabezpieczony tak, by dziecko nie mogło samo się wydostać. Należy go nacisnąć obustronnie by opuścić materiał.
  • W zestawie znajduje się zestaw śrubek, którymi można przykręcić ramę do stelaża łóżka.
  • Materiał jest przewiewny i łatwy w czyszczeniu. Można go prać w pralce przy niskiej temperaturze. Dodatkowa kieszeń z misiem, pozwoli na przechowywanie pod ręką niezbędnych rzeczy.
  • Wszystkie rozmiary barierek można łączyć ze sobą. Złączka jest już w zestawie.
  • Wysyłka z Polski w 24 h.

Jak dobrać barierkę ochronną?

Długość barierek należy dobrać zawsze do długości materaca. W przypadku wzięcia krótszego rozmiaru, powstaną niebezpieczne dla dziecka przerwy, których lepiej unikać.

Jak łączyć barierki?

Barierki łączą się za pomocą plastikowej nasadki, która znajduje się w każdym opakowaniu. Nasadkę montuje się na górnym rogu. Łączyć można wszystkie rozmiary.

Czy barierki są stabilne?

Stabilność w dużej mierze zależy od grubości materaca i ilości zakupionych barierek. Przy ciężkim i grubym materacu, nawet pojedyncza sztuka powinna być stabilna, bez konieczności przykręcania. W razie potrzeby, w zestawie są śrubki do przymocowania ramy do stelaża łóżka. Można zaopatrzyć się również w pasy napinające, dzięki którym można uniknąć wiercenia. Zalecamy zakup 2 lub 3 sztuk.

Jak działa system opuszczania?

Każda z barierek ma z obu stron niebieski guzik, który należy obustronnie nacisnąć by opuścić materiał. Produkt jest zabezpieczony, by dziecko samo nie dało rady się wydostać. Materiał można zwinąć do samego dołu, czyli aż do materaca.

Jak montować barierkę?

Stelaż wykonany jest z metalowych rurek, które wsuwają się jedna w drugą, a chowany przycisk zapewnia, że nie ulegną samoistnemu wysunięciu się. Górna część barierki jest pokryta miękką pianką, która chroni przed urazami i nie należy jej ściągać. Prosimy nie zamieniać rurek górnych z dolnymi, ponieważ lekko się różnią i może to uniemożliwić montaż. Dół stelaża posiada dwie odstające nogi, które montuje się pod materacem. Wysokość tych nóg jest regulowana by dopasować do grubości materaca (wysokość maksymalna- 92 cm, wysokość minimalna- 73 cm). Należy ją tak wyregulować, by dół barierki przylegał do materaca i by nie było niepotrzebnych przerw.

Poniżej do pobrania instrukcja w PDF:

Dodaj komentarz